آشپزخانه – آموزش آشپزی

۱۶ آذر ۱۳۹۶ تغذیه آشپزخانه – آموزش آشپزی


دسر پاناکوتا
پاناکوتا یک نوع دسر ایتالیایی هست که به همراه خامه و ژلاتین در داخل قالب تهیه می شود. این دسر به همراه رام (نوشیدنی)، قهوه، وانیل و دیگر انواع افزودنی ها طعم داده می شود.
ادامه مقاله…

میزان کالری لبنیات
کالری یعنی محاسبه مقدار انرژی موجود در غذاههست اگر مقدار کالری موجود در غذاها را بدانید می توانید بین میزان انرژی که وارد بدن خود می کنید و انرژی که مورد هستفاده قرار می دهید تعادل ایجاد نمایید. این آگاهی در حفظ وزن مناسب نقش کلیدی ایفا می کند. مقدار انرژی موجود در خوراکی ها به همراه واحد کالری سنجیده می شود. در این مقاله مقدار کالری موجود در لبنیات مشخص شده هست.
ادامه مقاله…

جدول میزان کالری غذاها
کالری یعنی محاسبه مقدار انرژی موجود در غذاههست اگر مقدار کالری موجود در غذاها را بدانید می توانید بین میزان انرژی که وارد بدن خود می کنید و انرژی که مورد هستفاده قرار می دهید تعادل ایجاد نمایید. این آگاهی در حفظ وزن مناسب نقش کلیدی ایفا می کند. مقدار انرژی موجود در خوراکی ها به همراه واحد کالری سنجیده می شود
ادامه مقاله…

سفارش انواع سالاد و فینگرفود
چهت آگاهی از قیمت ها لطفا به همراه تلفن همراه یا ایمیل سایت تماس بگیرید.
شماره تماس :۰۹۳۶۳۰۶۸۳۵۸ ایمیل : cookery.ir@gmail.com
ادامه مقاله…

سفارش انواع کرم ژله های فانتزی و گلدار
جهت سفارش انواع کرم ژله های فانتزی لطفا به همراه ایمیل سایتcookery.ir@gmail.com و یا به همراه شماره تلفن ۰۹۳۶۳۰۶۸۳۵۸ تماس بگیرید.
ادامه مقاله…

سفارش انواع شکلات
جهت سفارش انواع شکلات های فانتزی لطفا به همراه ایمیل سایت cookery.ir@gmail.com و یا به همراه شماره تلفن ۰۹۳۶۳۰۶۸۳۵۸ تماس بگیرید.
ادامه مقاله…

میرزاقاسمی
گیلان از نظر تنوع غذاهای محلی نخستین هستان ایران هست. ۱۷۰ غذای محلی در گیلان پخت می‌شود. میرزاقاسمی، یکی از مهمترین غذهای محلی گیلان هست. آب و هوای مساعد و خاک مرغوب گیلان، آمادگی پرورش انواع خوراکی‌های طبیعی شامل: صیفی‌جات، میوه‌ها، حبوبه همراهت و غیره علت اصلی متنوع بودن غذاهای محلی گیلان هست.
ادامه مقاله…

سفارش انواع بیسکویت های فانتزی و کاپ کیک
جهت سفارش انواع بیسکویت های تزئینی و فانتزی لطفا به همراه ایمیل سایت cookery.ir@gmail.com و یا به همراه شماره تلفن ۰۹۳۶۳۰۶۸۳۵۸ تماس بگیرید.
ادامه مقاله… 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم